پرش به محتوا

آبچکان پشت پنجره swindow

  آبچکان پشت پنجره swindow

  آبچکان پشت پنجره swindow

  قیمت : 1,350,000 تومان

  آبچکان پشت پنجره swindow

  آبچکان پشت پنجره swindow

  همیشه نگرانی قرار گیری و نگهداری مناسب از ظروف برای کسانی که پشت سینک آشپزخانه آنها پنجره قرار گرفته است و نمیتوانند آبچکان کابینتی داشته باشند وجود دارد.

  این گونه افراد به این علت که در قسمت بالای سینک آبچکان و کابینت ندارند و همچنین در اطراف سینک فضای کافی و مناسب ندارند که ظروف خود را پس از شستشو قرار بدهند.

  بدین منظور وسیله ای بسیار کاربردی را ضروری را میخواهیم معرفی کنیم.

   

  آبچکان پشت پنجره ای ، بدنه ای مقاوم و فلزی با روکش ضد زنگ دارد و فضای استاندارد و مناسبی برای قرار گیری انواع ظروف ایجاد کرده است. هر بخش از این آبچکان ، برای ظرف مخصوص طراحی شده تا بهینه ترین جایگاه ها را داشته باشد.

  بدنه این قفسه از آهن و با رنگ الکترو استاتیک کوره ای که ضدخش و ضد زنگ می باشد ؛ تولید شده است. تحمل وزن این محصول تا 50 کیلوگرم می باشد و حتی سنگین ترین ظروف را نگهداری می کند.

  طول 120cm، عرض 35cm و ارتفاغ 60cm  ابعاد این استند می باشد. بخش های مختلف طراحی شده در این آبچکان شامل : 1- سبد جا ظرفی مخصوص بشقاب ، پیش دستی ، در قابلمه و دیس می باشد 2- سبد مربعی شکل برای کاسه ، ظرف میوه ، قابلمه  3- سبد قرارگیری اسکاج و جا مایع  4- استند لیوان مناسب ابعاد مختلف  5-استند سینی و دیس 6-سبد برای قرار گیری قاشق و چنگال . بهترین انتخاب برای منظم و زیباسازی فضای آشپزخانه با کمترین حجم و اشغال فضا.

  قیمت این محصول1350000تومان

   

  قیمت : 1,350,000  تومان

  خرید پستی

  معرفی بیشتر محصول

   

  آبچکان پشت پنجره Swindow behind the window

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *